Ana SayfaBizden HaberlerYönetim Toplantımız

Yönetim Toplantımız

19 Mart 2011, Cumartesi günü gerçekleştirilen Yönetim Toplantısında, Yeni TEB’in yöneticileri üst yönetim ile bir araya geldi.

Toplantıya katılan yöneticilerimiz, BNP Paribas İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Perakende Bankacılık Grubu Başkanı Jean Laurent Bonnafé, Türkiye Entegrasyon Komitesi Başkanı Jean Paul Sabet ve TEB Genel Müdürü Varol Civil’den yeni TEB ile ilgili mesajlarını dinlediler.

Jean Laurent Bonnafé
“…BNP Paribas Türkiye’yi 5.yerel pazarı olarak konumlandırmayı amaçlıyor. Bu, yüksek büyüme potansiyeli olan bir ülkede, tüm farklı iş kollarımızda gelişmek istediğimiz anlamına geliyor. Dolayısıyla, Türkiye’de tüm segmentlere en geniş ürün çeşitliliğini sunabileceğiz.
Bu aynı zamanda BNP Paribas’nın Çolakoğlu grubuyla ortaklığını neden derinleştirmek istediğini de gösteriyor…”

Jean Paul Sabet
“…Geçtiğimiz 9 ayda yasal birleşme ve şimdide “Yeni TEB”in resmi lansmanına hazırlık için yoğun çalışma yapıldı.
Tüm takımlar, ciddi anlamda kendilerini bu aşamalara ulaşmaya adadılar. Entegrasyonun başarıyla tamamlanan bu ilk aşamalarına kişisel katkılarınız için hepinize teşekkür etmek istiyorum…”

Varol Civil
“Türkiye’deki 6. en büyük özel banka olarak hedefimiz; orta ölçekli bankalar arasında liderliği yakalamak. Bu hedefimizi gerçekleştirirken BNP Paribas’ın gücü ve tecrübesinden daha fazla faydalanacağız.  En önemli sermayemiz olan insan kaynağımızın tutkusu, azmi, özverisi ve özümsediği kurum değerlerimiz ile yolumuza hızla devem edeceğiz…”

Toplantıda, kuruma bağlı çalışanlarımızın kuruma bağlı müşteriler yaratacağı ve bu müşterilerimizle TEB’i mükemmel iş sonuçlarına taşıyacağı üzerinde duruldu. Bu sonuçlara ulaşmada Ortak Yönetim İlkelerimiz ve Kurum Değerlerimizin yöneticilerimiz ve çalışanlarımıza rehber olacağı vurgulandı. Tüm yöneticilerimiz, toplantıda detaylı bir şekilde anlatılan ilkelerimizi özümseyeceklerine ve hayata geçireceklerine dair hep birlikte söz verdiler.

Yöneticilerimiz öğle yemeğini yerken “Yönetim İlkeleri” üzerine sohbet ettiler.
Yöneticilerimiz, Yönetim İlkeleri ile ilgili alınacak aksiyon planlarının da belirtildiği toplantıdan, bu ilkelerin önemini benimseyerek ve ilkeleri hayata geçirmek için almaları gereken aksiyonları düşünerek ayrıldılar.

Ayşe Topaktaş