Ana SayfaBizden Haberler7. Geleneksel TEB Akıl Fikir Yarışması Başladı!

7. Geleneksel TEB Akıl Fikir Yarışması Başladı!

Sektöre yenilikçi fikirler ve yaratıcı projeler kazandırmak amacıyla ‘İcat Çıkar’ sloganıyla hayata geçirdiğimiz Geleneksel TEB Akıl Fikir Yarışması’nın yedincisi başladı.

Son altı yıldır ‘Üniversite Öğrencisi – Yeni Mezun Kategorisi’ ve ‘Müşteri Kategorisi’ olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenen ve yalnızca bankacılık, finans alanındaki yenilikçi projelerin başvurduğu yarışmamıza bu sene ilk defa ‘Teknolojik Girişimci Kategorisi’ de eklendi. Bu yeni kategoriyle birlikte bankacılık, finans alanındaki yenilikçi fikirlere ek olarak artık teknolojik girişimcilik alanındaki fikirler de değerlendirilecekler.


İcat çıkaran en iyi ‘fikir’ler ödüllendiriliyor;

Üniversite Öğrencisi – Yeni Mezun Kategorisinin birincisi 20 bin TL, ikincisi 10 bin TL, üçüncüsü ise 5 bin TL ödül kazanıyor. Aynı zamanda bu kategoride ilk 3’e girmeyi başaran tüm katılımcılar Bahçeşehir Üniversitesi’nde ücretsiz MBA eğitimi almaya da hak kazanıyor.

Müşteri kategorisinde birinci olan yarışmacı 20 bin TL ödülün yanı sıra Fransa Açık Tenis Turnuvası Roland Garros’a katılmaya hak kazanıyor. İkinci olan TEB müşterisi 10 bin TL, üçüncü ise 5 bin TL’lik ödülün sahibi oluyor.

Teknolojik Girişimci kategorisinin birincisi 20 bin TL, ikincisi 10 bin TL, üçüncüsü ise 5 bin TL ödül kazanıyor. Bu kategoride dereceye giren ilk beş finalist ise TEB Girişim Evi’ne katılım hakkı elde ediyor.

Başvuru ve detaylı bilgi için: www.icatcikar.com

Son başvuru tarihi: 15 Ocak 2014

TEB Akıl Fikir Yarışması Afis