Ana SayfaBizden HaberlerBayanları Şımartıyoruz

Bayanları Şımartıyoruz

Bayan çalışanı ağırlıklı olan bir departman olarak bu ürünü çıkarmadan önce aklımızdaki soru/sorunları alt alta yazarak başladık işe;

Kuaföre gitmemiz gerekiyor ve hesap yapıyoruz oldukça yüklü bir fatura çıkıyor. Tek seferde bu kadar ödeme yapmak bütçemizi zorluyor. Keşke taksitle ödeyebilsek, keşke nerde hangi kampanya var diye düşünmeden yaptığım tüm giyim harcamalarına bonus kazansak, sağlığımız sağlıklı nesiller yetiştirmek için çok önemli ama yılda bir test yaptırmak bile dünyanın parası, kapkaç, hırsızlık, araba arızası ve hatta anahtarımızı evde unutmak korkulu rüyamız…

Ardından yaptığımız pazar araştırması ile kadınların “Yalnızca kadınlara yönelik bir kredi kartı“ndan beklentilerini öğrendik;

•    Bildiğim, tanıdığım, güvendiğim, her yerde, yaygın ATM’si olan bir bankanın yeni bir ürünü olmalı
•    Kadınlara ayrıcalıklı olanaklar, fırsatlar sunmalı
•    Kadınların ilgi alanlarına yönelik program ortakları olmalı
•    Kadınlara sağlık, kişisel bakım ve güzellik vb giderleri konularında kolaylıklar, avantajlar, taksit imkanları sunmalı. Kuaför gibi büyük kalem giderlerde taksit imkanı sağlamalıdır.
•    Sigortası olmalı, çalınması, başkası tarafından kullanılması durumunda kart sahibini mağdur etmemeli
•    Kadınsı, zarif, yaratıcı, farklı, süslü, simli, taşlı bir tasarımı olmalı

Tüm bunlardan hareketle oluşturduğumuz TEB She Card ile bayanlara istediklerini sunuyoruz, bayanları şımartıyoruz.

Tüm kuaför, sağlık ve güzellik merkezi harcamalarında  3 taksit yapıyoruz, tüm giyim ve kozmetik alışverişlerinin, mağaza kısıtı olmadan anında %5’ini bonus olarak geri veriyoruz. Tabii kartınız Bonus’un diğer tüm özelliklerini de kapsamakta.

Bu temel ihtiyaçlarınızın yanısıra; hayatınızı kolaylaştıracak çocuk oyunevinden, kuru temizleme ve ücretsiz asistans hizmetine (çilingir, tesisisatçı, çekici), kendinize vakit ayıracağınız spor merkezinden yemek kursu ve dergi aboneliklerine kadar birçok sektörde bayanlara indirim de yapıyoruz.

Bütün  bu özellikleri öğrendikten sonra kendiniz ya da eşiniz, kızınız, kardeşiniz için TEB’den She Card almak isterseniz en yakın TEB Şubesini ziyaret edebilir ya da http://www.tebbonus.com/tebshecard.html adresini tıklayabilirsiniz.

Bayanlar, unutmadan söyleyelim pırlantalı tasarımı ile TEB She Card’ı her alışverişinizde cüzdanınızdan çıkartmak isteyeceksiniz.

Aslınaz Gökçek Bozbey
Kartlı Ürünler ve Ürün Geliştirme Yönetmeni