Ana SayfaBizden HaberlerBiz Tenisi Çok Sevdik

Biz Tenisi Çok Sevdik

Değerli tenisseverler,

Ülke olarak TEB BNP Paribas WTA Championships ile yeni bir tenis şölenine ev sahipliği yapıyoruz. Dünyanın en güçlü kadın raketleri, 22 Ekim-27 Ekim tarihlerinde Sinan Erdem Spor Salon’un da kupa için kıyasıya bir mücadele verecek. Tenisin yaşayan efsanelerinin bu kupa mücadelesi nedeniyle tüm dünyanın gözü kulağı tüm hafta boyunca yine İstanbul’da olacak.

Ülkemizi tenis ile dünya gündemine taşıyan, “Türkiye” markasına değer katan TEB BNP Paribas WTA Championships, aynı zamanda gençlerimizi tenise özendirmek için de önemli bir motivasyon kaynağı olduğuna inanıyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Tenis Federasyonu’nun katkılarıyla ülkemize kazandırılan, böylesine önemli etkileri olan bir şampiyonaya TEB olarak adımızı vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

TEB BNP Paribas WTA Championships “sokak”tan start alıyor

TEB BNP Paribas WTA Championships, banka olarak “Türkiye’nin geleceğine yatırım” anlayışımızın bir parçası. Bu anlayış kapsamında; Türkiye markasını tenis ile güçlendirmeyi ve ülkemizden dünya çapında genç raketler çıkmasına katkı sağlamayı kendimize amaç edindik. Bu amaç için dünyada tenisin en büyük destekçisi küresel ortağımız BNP Paribas’nın bu alandaki 40 yıllık tecrübesini de ülkemiz için seferber ederek Türkiye Tenis Federasyonu’nun ana sponsoru olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Geçtiğimiz yıl 81 ilimizin sokaklarında, meydanlarında düzenlediğimiz, bu yıl da 22 Ekim’de yani şampiyonanın başladığı bugün Sinan Erdem’in önünde kuracağımız korttan start alacak olan Sokak Tenisi etkinliğimiz bu çalışmalarımızdan biri. TEB Sokak Tenisi etkinliği kapsamında ünlü raket Caroline Wozniacki’nin ilk servis atışıyla şampiyona heyecanı tüm dünyada başlamış olacak. Hedefimiz, ülkemizin sokaklarından TEB BNP Paribas WTA Championships gibi dünya çapındaki organizasyonlarda mücadele edecek raketler çıkmasına destek olmak. Bu anlamda TEB BNP Paribas WTA Championships’in de ülkemizde gençlere tenisi sevdirmek için eşsiz bir fırsat olduğuna inanıyoruz.

TEB BNP Paribas WTA Championships heyecanı BlogTEB’de

TEB BNP Paribas WTA Championships’e özel olarak BlogTEB’i yeniledik. “TEB BNP Paribas WTA Championships” konsepti ile yenilen BlogTEB üzerinden turnuva ile ilgili her türlü güncel bilgiye ulaşabilir, turnuva kapsamındaki etkinliklerden haberdar olabilir, yeni gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. BlogTEB üzerinden tenis heyecanını birlikte yaşamak dileğiyle,

Zeynep Demirkol, TEB Marka ve İletişim Direktörü