Ana SayfaBizden HaberlerBNP Paribas Konsept Şube

BNP Paribas Konsept Şube

2 Aralık 2010 tarihinde BNP Paribas’nın Paris’in Opera meydanında açtığı konsept şube, BNP Paribas müşterisi olsun olmasın şubeye girenlere pek çok konuda yardımcı oluyor.

Konsept şube BNP Paribas’nın bankacılık sektörüne sunmayı planladığı pek çok yeni uygulamanın ilk olarak denendiği merkez olarak da kullanılıyor.

İnovasyon Laboratuvarı olarak da nitelendirilen şubenin yeni müşteri çekme oranı normal bir şubeye göre iki kat daha yüksek. 25 bin müşteri sayısı ile BNP Paribas‘nın dünyadaki en büyük şubesi.

Konsept şubeyi ziyaret edenler dilerlerse BNP Paribas çalışanlarından yardım alarak dilerlerse de inovatif teknoloji ürünü bankacılık araçlarından yararlanarak işlemlerini gerçekleştiriyor.

Konsept şubeyle bankanın ana amacının müşterileriyle klasik bir ilişkinin dışında, farklı bir bağ kurabilmek; bu şubeyi bir inovasyon merkezi haline dönüştürerek müşterilerinin arzularına hizmet eden ve onları anlayan ileri teknoloji bir alan yaratmak olduğu açıklanıyor.

2 katlı konsept şubede tüm tüketiciler için bilgilendirme toplantıları yapılıyor, farklı bankacılık alanlarına yönelik alanlar, dinlenme alanı, çocuklar için oyun alanı, sergi alanı ve misafirlerin yönlendirildiği resepsiyon bulunuyor. Şubede sunulan ücretsiz kahve ikramı, internet bağlantı noktaları, çocuklar için oyun alanları gibi sıra dışı hizmetlerle dikkatçekiyor.

Türk Ekonomi Bankası