Ana SayfaBizden HaberlerBüyüyen Ekonomide Patron Kadınlar

Büyüyen Ekonomide Patron Kadınlar

TEB olarak, KOBİ Bankacılığı’nda benimsediğimiz ve bizi sektörde farklılaştıran ‘Danışman Banka’ anlayışımızı kadın patronların iş hayatındaki ihtiyaçlarını bütünlüklü bir hizmet anlayışıyla çözme hedefiyle Kadın Bankacılığı’na taşıdık.

Kadın Bankacılığı ile işletmelerini büyütebilmeleri için gereken bilgiye ulaşma, yeni pazarlara erişim, networking kurma gibi kilit konularda kadın patronlara özel eğitim, danışmanlık ve mentorluk alma olanakları sunuyoruz. Kadın patronlara iş hayatının çeşitli alanlarında karşılaştıkları engelleri aşmaları konusunda destek verirken, global dünya ile rekabet edebilecek seviyeye ulaşmaları ve istikrarlı bir büyüme elde edebilmeleri için finansmana erişimlerini de kolaylaştırmaktan gurur duyuyoruz.

Bu gururumuzu tüm Türkiye ile paylaşmak üzere “Büyüyen Ekonomide Patron Kadınlar” sloganıyla hazırladığımız TEB Kadın Bankacılığı’nın yeni imaj filmini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Son Yorumlar
  • Kadın, ekonomi de büyük öneme sahiptir, gerektiği gibi yatırımlar yeni yeni verilmeye başlandı.

  • Merhabalar, yazı çok güzel olmuş iş hayatında kadının yeri daha güzel anlatılamazdı.Ben de bir kadın girişimciyim ve her gün yeni arayışlar içerisindeyim. Yakın zamanda Teamgram isimli bir uygulama ile tanıştım. Müşteri ilişkileri yönetimi ve satış sürecinin takibinde oldukça yardımcı oldu ve iş yükümüzü azalttı. Benim gibi Kobi sahibi meslektaşlarıma yararlı olacağını düşündüğüm için fikir vermek istedim.

bir cevap yazın