Ana SayfaBizden HaberlerÇok özel bir sevginin, bağın ürünü: Pet Card

Çok özel bir sevginin, bağın ürünü: Pet Card

Hayvanlarımız en sadık dostlarımız, iyi ve kötü anlarımızı paylaşmak bir şeyler yapmak  istediğimizde, herhangi bir talepleri olmadan  yanımızda hazır olanlardır. Tıpkı kredi kartlarımız gibi evet bilinçli kullanıldığında kredi kartları da her zaman sessiz ve kullanıma hazır şekille bizlerledir, 7 gün 24 saat… www.kartbilinci.com

Son rakamlara göre Türkiye’de yaklaşık 500 bine yakın kişi evinde evcil hayvan besliyor. Aslında “beslemek” yanlış bir ifade. Doğrusu; Türkiye’de 500 bine yakın kişi evcil hayvanlarıyla hayatı “paylaşıyor”. Beraber yaşıyor, benzer duyguları hissediyor…

Birçoğumuz Bekir Coşkun’un kendisi kadar ünlü köpeği “Pako” nun köşe yazılarıyla hayvanların dünyasını tanıdık, insan hakları gibi hayvan haklarının da savunucusu ve destekleyicisi olduk.

Şimdi; evcil hayvan sahiplerine özel yeni kredi kartı projemiz Pet Card ile en yakınımızda olanları da desteklemek üzere yola çıkıyoruz.

pet-card-240-1Geçtiğimiz aylarda 3. sü düzenlenen TEB Akıl Fikir Yarışması 2009’da doğan ve öğrenci/genç profesyonel kategorisinde 1. olan “Pet Card Projesi”ni kısa sürede proje aşamasından ürün geliştirme aşamasına taşıdık.

Bir hayvansever olarak kart ürünümüzü nasıl geliştirebiliriz, hayvansever kart müşterilerimize ekstra hangi avantajları, fırsatları sunabiliriz diye düşündük. Pet Card, evcil hayvan sahiplerine veteriner, petshop ve hayvan pansiyon harcamalarında özel indirim, ekstra taksit ve benzeri birçok avantajları bir arada sunacak. Ayrıca sokak hayvanlarına yardım eden kurumlara da destek vererek sosyal sorumluluk  anlayışı ile tüm hayvanları odağına alacak. Pet Card en kısa zamanda gerçek sahipleriyle tanışacak. Sahipleri de kişiye özel sunulacak kart tasarım seçeneği hatta istediğiniz evcilin fotoğrafını basarak sadık dostlarının, en iyi arkadaşlarını hep yanlarında, cüzdanlarında taşıyabilecekler.

Özetle; yeni kredi kartı projemiz olan “Pet Card” sektörde -“ilk” ve sosyal sorumluluk bilincimizin bir yansıması olacaktır. Çok özel bir sevginin, bağın  ürünü olarak en kısa zamanda hayvansever müşterilerimizin kullanımına sunulacaktır.

Bülent Ersöz
Kartlı Ürünler Direktörü