Ana SayfaBizden HaberlerGençlik Treni Blog Yazarları Yarışma Kuralları

Gençlik Treni Blog Yazarları Yarışma Kuralları

1.    Yarışmaya katılmak için Gençlik Treni’ne katılmış olmak şarttır.
2.    Para karşılığı blog yazısının tıklanması gibi yöntemlere başvurduğu tespit edilen kullanıcılar yarışmadan diskalifiye edilecektir.
3.    Yarışmacılar kendilerine ait web sitesi, blog, Twitter, Facebook hesapları üzerinden blog yazılarını paylaşarak trafik sağlamaya çalışabilirler.
4.    BlogTEB üzerinden yayınlanan Gençlik Treni blog yazılarının izlenme sayıları özel bir program ve Google Analytics ile takip edilecektir.
5.    En çok okunan blog yazıları Türk Ekonomi Bankası ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan temsilcilerin oluşturduğu jürinin değerlendirmesinden   geçecektir. En çok okunanlar arasından seçilen beş blog yazısının yazarları Türk Ekonomi Bankası tarafından Paris’te 2013’te düzenlenecek Rolland Garros Tenis Turnuvası’nda misafir edilecektir. Ulaşım ve konaklama TEB tarafından sağlanacaktır.
6.    Blog yazıları 31 Ağustos tarihine kadar değerlendirmede tutulacaktır, değerlendirmede tekil görüntülenme sayıları da dikkate alınacaktır ve zaman dolduğunda kazananlar BlogTEB üzerinden duyurulacaktır.
7.    Yarışma ile kazanılan hakların devri mümkün olamaz. Ödül nakde dönüştürülemez.
8.    Türk Ekonomi Bankası, metinlerde her türlü düzeltmeyi yapma hakkını saklı tutar.
9.    Türk Ekonomi Bankası’nın ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın itibarına zarar verecek yazılar yayınlanmayacaktır.
10.    Ayrımcılık (yaş, cinsiyet, ırk, renk, din, etnik köken ayrımı yapan), küfür, hakaret,  içeren, TEB’e ait markalar ve/veya diğer ticari markaların haklarını çiğneyen,
Türkiye Cumhuriyeti kanunları, düzenleme ve uygulamalarına, adaba aykırı, yasa dışı metinler kesinlikle yayınlanmayacaktır.
11.    Blog yazısı gönderen tüm katılımcılar kuralları kabul etmiş sayılacaktır.