Ana SayfaBizden HaberlerGülümseTEBilmek İçin

GülümseTEBilmek İçin

Bir müşteriden ulaşan mesajla başlar gülümseTEBilmek için verdiğimiz çaba. Biraz heyecan, biraz endişe ile okumaya başlarız yazılanları. Uzun uzun yazılmışsa anlarız ki müşteri duygularını da yansıtmıştır satırlarına. Neler hissettiğini, bankamızla yıllara dayanan dostluğunun nereden geldiğini okursunuz satırlarında…

Önce müşteridir bizim için önemli olan ve biliriz ki TEB müşterisi özeldir. Ona sunduğumuz çözüm önerileri de özel olmalıdır. Bunun için banka içinde sesi oluruz müşterimizin; yılmadan, yorulmadan ve en iyisine ulaşıncaya kadar…

Müşterilerimiz ile görüşmemizde onların gülümseyen ses tonunu hissedebilmişsek tüm yorgunluğumuzu unutur, arkamızda mutlu ve TEB dostu bir müşteri bırakmanın rahatlığı ile yeni bir yolculuğa çıkarız aynı amaçla… Elbette bizler için müşterilerimize her zaman olumlu dönüş yapmak mümkün olmayabiliyor. Ancak bu durumda bile amacımız tüm detayları ile onlara konuyu anlatmak, müşterimizin aklındaki tüm soruların cevaplarını vermek ve dostluğumuzun temellerine zarar vermeden iyi ilişkimizin devamını sağlamaktır.

Olumlu olsun veya olmasın bize iletilen her türlü şikayet ve önerinin süreçlerimizi daha da iyileştirmek üzere müşterilerimizin birer hediyesi olduğunu biliriz. Her hediyeyi en ince ayrıntıları ile değerlendirir ve müşterilerimizi gülümseTEBilmek için atacağımız adımlarda onları başucu rehberimiz yaparız.

Ulaşılabilir olmanın, iletişimi kolaylaştırmanın müşterilerimizi gülümseTEBilmek için atılması gereken ilk adım olduğunu biliriz. Bu nedenle tüm iletişim kanallarını en iyi şekilde kullanır, müşterilerimizin bize istedikleri şekilde ulaşmalarına olanak sağlarız. Bugün; 444 14 66 TEB Önce Müşteri Hattı, 4700 SMS hattı, e posta, mektup, faks, web sitemiz ve sosyal paylaşım sitelerinden bize ulaşabilen müşterilerimize yarının iletişim kanallarında da olacağımızın sözünü veriyoruz.

GülümseTEBilmek için çıktığımız bu uzun yolculuğumuzda ilkemiz ismimizdir. Bizim için her zaman “Önce Müşteri”dir ve öncelik daima TEB’lilerindir.

SERKAN ÜNAL
Müşteri İletişim Yönetmen Yardımcısı