Ana SayfaBizden Haberlerİnovasyon Haftası TEB ile İzmir’den Anadolu’ya yayılıyor

İnovasyon Haftası TEB ile İzmir’den Anadolu’ya yayılıyor

İki yıldan bu yana TEB’in desteğiyle İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından inovatif çalışmaların ihracatla buluşması amacıyla İstanbul’da düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası, İzmir’den Anadolu’ya açılıyor.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı ve İnovasyon Komite Üyesi Sabri Ünlütürk’ün katılımıyla 29-30 Mayıs’ta gerçekleşecek etkinliğin ilk gününde İnovasyon Haftası’na verdiği destekten ötürü TEB  Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Levent Çelebioğlu’na bankamız adına bir teşekkür plaketi takdim edildi.

Etkinliğin ikinci gününde ise TEB Holding Yönetim Kurulu Üyesi Varol Civil ‘Türk İş Dünyası ve İnovasyon’ konulu bir konuşma yapıyor olacak. Civil, kariyer etkinliği kapsamında ise üniversite öğrencileri ile buluşuyor olacak.

Stand alanımızı inovatif projelerin tanıtımına açtık

TEB Girişim Evi kapsamında destek verilen İzmirli girişimci İlker Şafak’ın projesini tanıtmasına da imkan verdiğimiz stand alanımızda katılımcılar, TEB Girişim Bankacılığı ile ilgili bilgi alırken, tenis aktivitesi ise de keyifli vakit geçiriyor.

İki gün sürecek olan İnovasyon Haftası ile ilgili gelişmeleri, BlogTEB sayfamızdan takip edebilirsiniz.

İnovasyon-İzmir-2

IMG-20140529-WA0015

IMG-20140529-WA0013

IMG-20140529-WA0006