Ana SayfaBizden Haberlerİnternet bankacılığında alıştığım iş akışında fazla değişiklikler olacak mı? Tüm işlemlerimi yeni sistemde de görebilecek miyim?

İnternet bankacılığında alıştığım iş akışında fazla değişiklikler olacak mı? Tüm işlemlerimi yeni sistemde de görebilecek miyim?

TEB Müşterileri ise mevcut durumda olduğu gibi teb.com.tr’den işlemlerinizi yapmaya devam edebilecekler. Fortis Müşterileri, tarayıcılarına fortis.com.tr yazdığında otomatik olarak teb.com.tr altında yer alan teb.com.tr/fortis sayfalarına yönlendirilecek  ve daha önce kullandığı Fortis İnternet Bankacılığındaki  işlemlerini yapmaya devam edebileceklerdir.

Henüz yorum yok
  • Eski fortis bank müşterisiyim.inanıntam 6 saattir inatla internt bankcılığına girmeye çalışıyorum.Daha önce 2 seferdegirmeme rağmen olmuyor ve strese girdim şu an şaşkın vaziyette oturuyorum.Eğerki TEB eski fortisbank müşterisyiz diye bu zorluğu gösteriyorsa çok tuhaf bu tür yorucu işlemler yaptırmadan ayrılmamızı önerin yeter iyi akşamlar.

  • merhabalar
    ben 2008 senesinde fortis benktan kredi çektim ve 2010 senesin bu krediyi kapattım. şu anda işkurumunda iş ve melek danışmanı olarak görev yapmaktayım .Ziraat bankasında krediye başvurdum ancak borcumun ödendiğine dair güncelleme yapılmadığından şu anda ihtiyacım olan krediyi çekemiyorum lütfen en kısa zamanda mağduriyetimi düzeltin.merkez bankasına mesaj attık fakat sizin yardımınızla daha çabuk halledileceğini söylediler bu konuda yardımınızı bekliyorum.
    iyi çalışmalar

bir cevap yazın