Ana SayfaBizden HaberlerİSTANBUL CHAMPIONS CUP TENİS TURNUVASI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

İSTANBUL CHAMPIONS CUP TENİS TURNUVASI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

. İstanbul Champions Cup Genel Klasman sıralamasında TEB, İstanbul Champions Cup Masters Dostluk Turnuvasında Finansbank birinci oldu.

İstanbul Champions Cup Genel Klasman sıralamasında TEB, İstanbul Champions Cup Masters Dostluk Turnuvasında Finansbank birinci oldu.

Türkiye’nin öncü şirketlerinin çalışanlarından oluşan takımların ter döktüğü İstanbul Champions Cup Tenis turnuvası sona erdi. 20’den fazla takım ve yaklaşık 200 şirket çalışanı, en az 3, en çok 10 kişiden oluşan takımlar halinde şirketlerini temsilen turnuvaya katıldı. 2 hafta boyunca çalışanlar, ekip ruhunu perçinleyip sporun keyfini çıkardılar.

Turnuvayı dereceyle bitirenler, şirketleri adına şampiyonluk gururunu yaşadı. İstanbul Champions Cup sıralamasında TEB birinci olurken Koç Holding ikinci, Turkcell ise üçüncü oldu.  Istanbul Champions Cup Masters sıralamasında ise Finansbank birinci olurken Yapı Kredi ikinci, Eczacıbaşı üçüncü oldu. Her iki sıralamanın birinci takımları TEB ve Finansbank takımı oyuncuları Mars Athletic Club’da Nuspa’dan Bali masajı kazanırken, en iyi erkek ve en iyi kadın oyuncu da Nuspa’dan masaj ile ödüllendirildi. İkinci olan Koç Holding ve Yapı Kredi takımı oyuncuları ise Babylon’dan konser bileti kazandılar.

2014’te Masters ve Genel Klasman olarak turnuva serisine devam edilecek İstanbul Champions Cup Tenis turnuvasında TEB, Koç Holding, Turkcell ve Amerikan Hastanesi Istanbul Champions Cup Masters serisinde oynamayı hak kazandı.

Finansbank, AmerikanHastanesi, Wilson, Damla, Trendyol ve PowerFm’in sponsor olduğu İstanbul Champions Cup Tenis turnasında yer alan diğer şirketler arasında ise TTnet, Mavi Jeans, Avea, AIG, Pronet, Odeabank, Unilever, Amerikan Hastanesi, Burgan Bank, Digiturk, Borusan Holding, Vodafone, Nestle, Mercedes Benz ve Akbank bulunuyor.

Istanbul Champions Cup Tenis_2