Ana SayfaKullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi

Blogteb.com, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. (“TEB”) çalışanları tarafından hazırlanmaktadır.

Sözleşme Şart ve Hükümleri

www.blogteb.com (“Blog”) adresine ve/veya TEB internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek aşağıda belirtilen koşulları kabul etmiş olursunuz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayınız.

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan TEB sorumlu değildir.

İçerik

Blog içerisinde yayınlanan yazılar ve yazılara yapılan yorumlar yalnızca içerik sahibi ve yorum gönderen kişilere aittir. Yazı ve yorumların içeriği doğrudan TEB’in görüş, fikir ve yorumlarını yansıtmayabilir.

Blog içerisinde yer alan yazı ve görseller, anlamları değiştirilmeden, kaynak gösterilmek koşuluyla yazılı ve görsel basında, diğer blog, forum, internet siteleri ve sosyal ağlarda kullanılabilir.

TEB, Blog içerisinde yer alan tüm yazıları ve sayfa içeriklerini dilediği zaman, dilediği şekilde değiştirme ya da yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Blog içerisinde yer alan tüm yazılar, herhangi bir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” yayınlanmakta olup, yazıların doğruluğu Bankamızca garanti edilmemektedir. Sayfa içerisinde yer alan yazıların/bilgilerin olası yanlışlıklarından, eksikliklerinden ya da bu yazılara/bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan ve masraflardan dolayı TEB sorumlu değildir.

Sitemizi oluşturan her türlü materyal, tasarım ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, TEB’e aittir. Sitemizin içerdiği her türlü materyal ve tasarıma dair tüm telif hakları, markalar, patent, entelektüel ve diğer fikri mülkiyet hakları Bankamızda saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden Bankamızın yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

Dış Linkler

Bu Blog, www.blogteb.com’a ait olmayan, üçüncü şahısların sahip olduğu ve yine bu şahıslarca işletilen internet sitesi, forum, blog ya da sosyal ağ kanallarına bağlantılar ve yönlendiriciler içermektedir. TEB, dış linkler olarak tabir edilen ve ulaşılan bu sayfalarda sunulan yazılı ve görsel içerik, bilgi, ürün ve hizmetler ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Blog içerisindeki yazılarda kullanılan linkler ile ulaşılan herhangi bir internet sitesi, forum, blog ya da sosyal ağ kanalının içeriği TEB’in görüş, fikir ve yorumları ile bağlantılı değildir.

Kişisel Bilgiler ve Gizlilik

Blog içerisindeki yazıların altında yer alan yorum alanlarından yazı ve/veya TEB ile ilgili fikirlerinizi bizlerle ve bu siteyi ziyaret eden diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. Burada sizden istenilen bilgiler kamuya açık olduğu için zorunlu olan alanlar hariç, başka bilgi vermeniz önerilmemektedir.

Blog içerisinde yer alan iletişim bölümünden, kullanıcılar tarafından gönderilen, özel bilgiler de dahil olmak üzere tüm mesajlar Bankamız ve kullanıcı arasındadır. Kullanıcıların haberi veya onayı olmaksızın ya da yasal zorunluluk olmadığı sürece söz konusu özel bilgiler ve/veya mesajlar Blog içerisinde veya başka bir mecramızda yayınlanmaz.

Yorumlar

TEB, www.blogteb.com adresi üzerinden göndereceğiniz yorumları, Blog’un konseptine uygun bulmadığı takdirde yayımlamama hakkına sahiptir.