Ana SayfaBizden HaberlerTEB Blog Hakkında

TEB Blog Hakkında

Bankamız hakkında bilgileri ve duyuruları daha samimi bir şekilde kamuoyuna açtığımız blog’umuz, finans sektöründe bir ilk olarak faaliyet geçti. Türkiye’de şu anda az sayıda olsa da şirket blogların yakın bir zamanda önemli iletişim araçları arasında yer alacağını öngörerek TEB Blog’u hazırladık.

TEB Blog ile müşterilerimiz, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve diğer sosyal paydaşlarımız bize aracısız ulaşma ve Bankamız hakkında her türlü bilgiye daha şeffaf* bir şekilde ulaşma imkanı bulurken, biz de onlara sesimizi daha iyi duyurabileceğiz. Aynı şekilde başta müşterilerimiz olmak üzere tüm bu hedef kitlelerimizin Bankamızdan taleplerini, ürün ve hizmetlerimizde geliştirilmesini istedikleri noktaları çok hızlı bir şekilde öğrenip, aynı hızda kendimizi geliştirerek yanıt verebileceğiz.

Günümüz rekabet kuralları artık sadece sektörler içinde değil, sektörler arasında rekabeti de yarattı. Tüketiciler; birbirinden çok farklı gibi gözüken hızlı tüketim ürünlerinde, mobil iletişimde veya turizm de gördüğü bir ürün ve hizmet anlayışını, finans sektöründeki firmalardan da talep edebiliyor. Teknoloji ve iletişimdeki gelişme ile birlikte bilgiye çok daha rahat ulaşma imkanı, müşterilerin farklı şirketlerin ve sektörlerin hizmet ve ürün kalitesini anında kıyaslama imkanı sunuyor.

Sektöründe öncü ve yenilikçi bir Banka olarak anılan TEB’in de bu rekabet kurallarında bir blog sahibi olmaması, bu interaktif ve sıcak iletişim kanalıyla kendini ifade etmemesi düşünülemezdi.

TEB Blog’da sadece Bankamızı, ürün ve hizmetlerimizi anlatmayacağız. Amacımız, finans sektörü ile ilgili gelecekteki trendleri öğrenmek isteyenlerin, bankacılık sektöründeki bilgisini geliştirmeyi hedefleyenlerin buluşma noktası olmak.

Düzgün, tarafsız ve sık güncellenen içerikle TEB Blog’un kısa sürede Türkiye’nin ilgi çeken blogları arasında yer alacağına inanıyoruz.

Nilsen Altıntaş
İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı

* Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu`nun Standard and Poor`s (S&P) tarafından geliştirilen metodolojiyi kullanarak hazırladığı rapora göre, Türk Ekonomi Bankası (TEB) İMKB`de işlem gören bankalar arasında en saydam banka seçildi.

Son Yorumlar
 • Hayırlı uğurlu olsun.Başarılar.Görüyorumki TEB yine ön sıralarda

 • Kutlarım Nilsen Hanım. Farkınızı burada da fark ettiriyorsunuz. Hem kişisel hem kurumsal olarak. Fütüristler Derneği olarak sizlerle daha çok şey paylaşabileceğimize inanıyorum.

 • TEBrikler..

 • Bir banka için “blog” yazmak gerçekten çok farklı bir iletişim denemesi. Gayet başarılı bu çalışmanzı için kutlarım.

 • tbr. ederim.Ama eskibir fortisli olarak bankanızda 2.sınıf gibi hissediyorum kendimi.bu gün saatlerdir uğraşmama rağmen hep karşıma gelen yazı teb.com.fortis internete müracaat edin yazısıyla boğuşuyorum saat 8 de başladım saat 10.30.strese girdim desem inanın.

 • Emel Hanım merhaba, İletişim bilgilerinize ulaştık sizi gün içinde arıyor olacağız.

 • Ar-Ge projelerini hayata geçirebilen girişim firmaları önümüzdeki süreçte en hızlı büyüyen firmalar olacaktır.Ancak bankacılık sektörü henüz pek
  bunun farkında degil.Büyüme potansiyeli yüksek projeleri ,bu projeleri degerlendirebilecek yetkinliğe sahip uzmanlar ile degerlendirip,projenin
  finansman destegi kısmında yer alan bankalar çok büyük kazançlar elde edecektir.Umarım bu konudaki genel politikanız bu yönde olur.

bir cevap yazın