Ana SayfaSporİnovasyonRE-PLAY’i Ziyaret Et, Sporun Geleceğini Keşfet!

RE-PLAY’i Ziyaret Et, Sporun Geleceğini Keşfet!

İnovasyona ve sporun birleştirici gücüne inanan Türk Ekonomi Bankası sunar: RE-PLAY! Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında, 8-9-10 Aralık tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi’ne gelin; dijital tenisten interaktif masa tenisine, We are Tennis sanal gerçeklik uygulamasından bisiklet antrenmanı simülasyonuna sporun geleceğini keşfedin.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Türkiye İnovasyon Haftası stratejik partnerliğinin 5. yılında yeni nesil bir spor deneyimi sunuyor: RE-PLAY! Uzun yıllardır sporun ve sporcunun yanında yer alan TEB, bu önemli projeyle ‘spor’ ve ‘inovasyon’u aynı potada buluşturuyor.

SPORUN GELECEĞİ SİZİ ÇAĞIRIYOR

İnovatif spor dünyasını deneyimletmek amacı ile tasarlanan RE-PLAY, 8-9-10 Aralık tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi-Beyazıt Salonu’nda… Peki ziyaretçiler üç gün boyunca neleri ‘ücretsiz’ olarak deneyimleyecek? Öncelikle eğlenceli bir zaman geçirmek garanti! Sürpriz hediyeler ise cabası! Ziyaretçiler; dijital tenis, inovatif futbol antrenmanı, T-T-T/ İnteraktif masa tenisi, bisiklet antrenmanı simülasyonu ve We Are Tennis sanal gerçeklik uygulaması gibi alanlarda, sporun geleceğini keşfetme fırsatını yakalayacak.

Yeni nesil antrenman teknolojilerini ziyaretçilere sunacak olan RE-PLAY’de yer alan tüm projeler, detaylı veri analizi sağlayan yazılımlar ve sensör teknolojileri kullanılarak geliştirildi. RE-PLAY çatısı altında sporcunun performans ölçümlerinin çok detaylı olarak çıkarılmasını ve sporcuyu geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılabilmesini sağlayan projelerin yanı sıra sporun eğlenceli yönünü ortaya çıkaran ‘oyunlaştırılmış’ projeler de yer alıyor.

Üstelik profesyonel sporcuların deneyimleri de ziyaretçiler tarafından tribünlerden izlenebilecek. Heyecan ve eğlence hem deneyim alanında hem de tribünlerde yaşanacak.

İNOVATİF SPOR DENEYİMİ: RE-PLAY

Türk Ekonomi Bankası Marka ve İletişim Direktörü Zeynep Demirkol, İnovasyon Haftası kapsamında düzenlenecek bu büyük etkinlik ile 7’den 70’e tüm katılımcıları sporun geleceğini keşfetmeye beklediklerini belirtti. Zeynep Demirkol şunları anlattı: “10 yıla yakın süredir hem kurum içinde hem de ülke genelinde farklı platformlarda hayata geçirdiğimiz çalışmalarla inovasyonu yaygınlaştırmaya ve yenilikçi fikirlere ulaşmaya yönelik önemli adımlar attık. Şimdi ise yine İnovasyon Haftası kapsamında bir başka alan olan “sporda” inovasyon diyerek, gençlerimizi, 7’den 70’e tüm katılımcıları sporun geleceğini keşfetmeye bekliyoruz. RE-PLAY isimli deneyim alanında, katılımcılar farklı spor dallarının geleceğine şahit olacak… Sporun birleştirici gücünü, inovasyon ile ele alacağımız RE-PLAY alanında ziyaretçiler masa tenisinden tenise ve futbola kadar farklı spor dallarının hem geleceğini deneyimleyecek hem de eğlenecekler.”

Sporun geleceğini keşfetmek isteyenler ajandalarına not düşsün! 8-9-10 Aralık tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi-Beyazıt Salonu’nda buluşalım! Tüm etkinlikler ücretsiz…

Kayıt için: www.turkiyeinovasyonhaftasi.com