Ana SayfaBizden HaberlerRoland Garros İzlenimlerimiz

Roland Garros İzlenimlerimiz

Final maçını seyretmenin heyecanı yanında hiç beklemediğimiz ve bizi çok gururlandıran bir sahneyi siz değerli BlogTEB okuyucuları ile paylaşmak istedik.

9 Haziran tarihinde Roland Garros finalinde yaşadığımız ve bizleri çok gururlandıran bir olayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Roland Garros kadınlar finali için Paris’teydik. İstanbul’dan çok güzel bir havada uçağa binerken Paris’te havanın soğuk olacağını ve yağmurlu olacağını bekliyorduk fakat hava beklediğimizden de soğuktu.

Finalin oynanacağı sahaya doğru giderken aklımızda bir sürü soru vardı. Geç kalmış olabilir ya da kalabalıktan belki de içeri giremeyebilirdik. Fakat o soğuk havada elimizdeki davetiyelerimizle ile çok sıcak bir karşılama ile BNP‘nin muhteşem bir lounge bölümüne girdik. Daha kapıdan girerken finalde şampiyona verilecek olan kupa ile resim çekilirken kupanın yanında heyecanla poz verdik.

Maçın başlamasına yaklaşık 1 saat vardı ve biz sahayı en güzel yerden gören bölümde maçın başlamasını beklerken kısa bir açılış konuşmasının ardından söz WTA Chairmanand CEO’su Stacey Allaster’e verildi. Sn. Allester konuşmasının bir bölümünde geçen yıl TEB ana sponsorluğunda gerçekleşen WTA İstanbul Tenis Turnuvası‘ndan bahsetti. Sn. Allester orada bulunan BNP Paribas üst düzey yöneticileri WTA yöneticileri ve birçok davetliye hitaben organizasyonun ve katılımın son derecede güzel ve şaşırtıcı olduğunu ifade ederek TEB’e teşekkürlerini iletti.

TEB’in BNP ailesinde yer almasından dolayı da BNP’ye ayrıca teşekkür etti. Sn. Allaster konuşmasında Türkiye’nin sıralamalarda yer alan bir tenisçisinin olmaması ve traditional bir tenis ülkesi olmamasına rağmen New York ta yapılan turnuvadan sonra yaklaşık 30.000 seyirci ile en yüksek seyirci rakamına İstanbul’da ulaşıldığını ve bu ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

Final maçını seyretmenin heyecanı yanında beklemediğimiz ve bizi çok gururlandıran bu sahneyi sizinle de paylaşmak istedik.

Sabri Kart – Bireysel Krediler Pazarlama Yöneticisi
Özgür Kayalı – Bireysel Krediler Pazarlama Yönetici Yardımcısı