Ana SayfaBizden HaberlerTaşıt kredisinin en genç ve dinamik web sitesi!

Taşıt kredisinin en genç ve dinamik web sitesi!

Kredi…
Faiz oranı…
Ödeme planı…
Evrak…
KKDF…
Anapara tutarı…

Yeni bir otomobile kavuşmayı düşlemek ne kadar keyifliyse, bu otomobile ulaşmak için kredi aramak fikri de bir o kadar ürkütücü olabilir.

Tek tek finans kuruluşlarının web sitelerine girmek, şubeleri aramak, faiz oranlarını araştırmak lazım. Onun faizi yüksek, diğerinin masrafı düşük, acaba hangi vadeyi tercih etmeliyim, ayda ne kadar taksit çıkar, hangi evrakları hazırlamam gerekli… Birçok soru, bir sürü prosedür…

Hiç üzülmenize gerek yok, aklınızdaki kredi ile ilgili tüm soru işaretlerini ortadan kaldırarak aracınızı rahatça almanıza olanak sağlayacak www.tebcetelem.com.tr açıldı! “Otomobil kredisi” konusunu samimi, dinamik, açık ve net bir şekilde anlattığımız www.tebcetelem.com.tr’ de taşıt kredisi kullanımının kolaylıklarından bahsederken, kredi hesaplamalarını da kolayca yapmanıza olanak sağlayacak hesap makineleri geliştirdik.

Bildiğin Kredi“, “Ara Ödemeli Kredi”, “Balon Kredi” gibi araç kredisi ürünlerini basit ve yalın bir dille ifade ettiğimiz sitede, araç kredisi ile aynı ödeme planında birleştirilebilen sigorta ürünlerini de açıkladık. Böylece araç kredisi ile birlikte ferdi kaza, kredi koruma sigortası veya kasko gibi tüm ürünleri tek bir paket içerisinde satın alma ve taksit taksit ödemek mümkün oluyor.

Hepimizin bütçesine, gelir akışına göre şekillendirilebilen ödeme planları dışında TEB Cetelem kredisi ile buluşmanız için aslında pek çok sebep var.

Çünkü TEB Cetelem Kredisi…

Cebinizi ön planda tutar
Uğraştırmaz
Aracınızı aldığınız noktadadır
Hızlıdır
Kişiye göre özelleştirilmiş  ödeme koşulları vardır

Sıfır veya ikinci el otomobiller için “Hesaplama Aracı” ile kredi tutarı veya taksit tutarı bazında hesaplamalar yapabilmek de mümkün. Örneğin 15.000 TL kredi tutarı için 24 aylık vadedeki aylık taksit tutarının 708 TL olacağı veya ayda 800 TL’lik ödeme ile 36 ayda 23.706 TL tutarında kredi kullanılması gerektiği sonucu tek bir tık ile hesaplanabiliyor.

 

TEB Cetelem’in eğlenceli karakteri “Credito” yu da sitede görmek mümkün. Cetelem’in iletişimde global olarak kullandığı Credito karakteri, sayfalarda farklı ifadelerle kullanıldı.

Credito, uluslararası platformda tüketici kredilerine aracılık ediyor…

Credito, her müşterisine uygun kredi koşullarını bulmak için düşünüyor ve araştırıyor…

Credito aracılığı ile araç sahibi olmak çok kolay

Creditosigorta ürünlerinin koruması sayesinde, kullandığı araç kredisiyle meditasyon yapıyor gibi rahat…

Credito, TEB Cetelem’in hızlı ve kolay kredisine ulaşmak için anlaşmalı yetkili satıcılarını gösteriyor

Melis Balıkçı
TEB Cetelem – Pazarlama Yönetmeni