Ana SayfaBizden Haberler6. Geleneksel TEB Akıl Fikir Yarışması’nda Dereceler Belli Oldu!

6. Geleneksel TEB Akıl Fikir Yarışması’nda Dereceler Belli Oldu!

Finans sektöründe bir ilk olan ve 2007 yılından beri her yıl gerçekleşen Geleneksel TEB Akıl Fikir Yarışması’nda bu yılınkazananları belli oldu. Üniversite Öğrencisi Yeni mezun Kategorisi ve Müşteri Kategorisi olmak üzere iki ayrı kategoriden oluşan yarışmamızın başvuruları www.icatcikar.com sitemiz üzerinden 01 Kasım – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında gerçekleşti.


TEB 6.  Akıl Fikir Yarışması

Yarışma sitemiz bu yılda yoğun ilgi görerek 98 ülkedeki, 145.000 kişi tarafından 190.000 defa ziyaret edildi. Bu süre içinde Üniversite Öğrencisi – Yeni mezun kategorisinde 6.660 proje,  Müşteri Kategorisinde 3.540 proje olmak üzere toplam 10.200 adet fikir/proje başvurusu alınarak yeni bir rekor kırıldı. İnovasyonYönetimi ve iş kolu direktörlerimiz yaptıkları ön değerlendirmeler sonucunda 42 fikir/projeyi “Yarı Finalist” olarak belirleyerek TEB Üst düzey yöneticileri ve sektörün önde gelen iş adamlarından oluşan Jürinin değerlendirmesine sundular.


Jüri üyelerimiz Yarı Final toplantısında Öğrenci ve Yeni Mezun kategorisinde 10 proje, Müşteri kategorisinde ise 6 projeyi olmak üzere, toplam 16 fikir/projeyi finalist olarak belirlediler.


Final sunumunda jüri önüne çıkan Üniversite öğrencileri – Yeni Mezun Genç Profesyoneller ve TEB Müşterileri unutulmaz bir deneyim yaşadı. Projelerin Özgünlük, Rekabet avantajına katkı, Verimlilik ve Uygulanabilirlik kriterlerine göre değerlendirildiği final sunumları sonrası dereceler belirlendi.


Yarışmada “Üniversite Öğrencisi ve Yeni Mezun” kategorisinde ilk üç derecenin sahipleri finansal ödülün yanı sıra, Bahçeşehir Üniversitesi’nde MBA bursunun da sahibi olacak. “Müşteri” kategorisinde ise ilk üç derecenin sahipleri finansal ödüllerin yanı sıra Fransa Açık Tenis Turnuvasını (Roland Garros) seyretmek üzere Fransa’ya seyahat etme  şansı kazanacak.


Kazanan proje sahipleri ödüllerini mayıs ayında gerçekleştirilecek “Geleneksel Akıl Fikir Buluşması“nda TEB Çalışanları ve TEB Müşterilerinin önünde alacaklardır.


Detaylar için: www.icatcikar.com

TEB 6.  Akıl  Fikir  YarışmasıTEB  6. Akıl Fikir Yarışması