Ana SayfaBizden HaberlerTEB BNP Paribas WTA Championships Biletleri Twitter Kampanyası

TEB BNP Paribas WTA Championships Biletleri Twitter Kampanyası

1. TEB BNP Paribas’ın sponsorluğunda düzenlenen “TEB BNP PARIBAS WTA Championships” turnuvasına (“Turnuva”) dair bilgiler Türk Ekonomi Bankası A.Ş.’nin (“TEB”) Marka ve İletişim Bölümü (“MIB”) kontrolündeki myTEB aracılığıyla Twitter kullanıcıları ile paylaşılacaktır.

2. Sorulacak sorulara @myTEB üzerinden (metion ederek) cevap verme yöntemiyle yarışmaya katılınır. Turnuva hakkında  sorulan sorulara doğru cevabı veren ilk 6 (altı) Twitter kullanıcısı, TEB tarafından belirlenmiş çifter kişilik WTA biletlerini kazanacaktır.

3. Katılımcıların, iletişim bilgilerinin temin edilebilmesi amacıyla, myTEB hesabını takip etmeleri zorunludur.

4. Kazandığı açıklanan kişilerin DM yolu ile myTEB hesabına isim-soyad ve mail adresi bilgilerini paylaşmaları gerekmektedir. Ödüllerin teslimi ile ilgili bilgi odul@teb.com.tr e-posta adresimizden göndereceğimiz mail yoluyla ödül kazanan kullanıcılara bildirilecektir. Bu adresten her kişiye özel bir kod gönderimi yapılacaktır.

5. Kampanya dahilinde kazanılan biletler maçların olduğu gün girişte kapı açılışından sonra gönderilen kod numarası ve e-posta çıktısı ibrazı istenerek TEB standından teslim edilecektir. Teslim edilen biletin kaybolması durumundan TEB sorumlu değildir ve yerine yeni bir bilet verilmeyecektir. Kazanılan diğer hediyeler, kampanyanın  sona erme tarihinden itibaren makul bir sürede kazananlara ulaştırılacaktır.

6. Kampanya 18 Ekim 2011  – 24 Ekim 2011  tarihleri arasında geçerli olacaktır. 5 (Cumartesi ve Pazar günü hariç) günlük süreç boyunca devam edecek kampanyada, toplam 2 adet soru kullanıcılarla paylaşılacaktır.

7. 1 (bir) gün içerisinde kullanıcılarla toplam 2  adet soru paylaşılacaktır.

8. Katılımcıların, 4. madde kapsamında MIB tarafından kendilerine gönderilen mesaja istinaden iletişim bilgilerini aynı gün  23:59’a kadar MIB ile paylaşmamaları durumunda, katılımcılar kazanmış oldukları hediyeleri alma hakkını kaybedeceklerdir.

9. Kazananlar, bir sonraki ileti girilmeden önce belirlenecektir. Kazananların haberdar olmaları için, isimleri etiketlenmek (“tag”) suretiyle hazırlanacak kazanan listesi myTEB Twitter hesabı üzerinden açıklanacaktır.

10. Her katılımcı kampanya boyunca yalnızca 1 (bir) defaya mahsus olmak üzere hediye kazanma hakkına sahiptir. Kazanan kişiler, sorulara tekrar cevap verse de yeni bilet kazanamaz.

11. Yarışma koşulları Twitter hesabı üzerinden link ve BlogTEB üzerinden gönderilecek iletiler aracılığıyla paylaşılacaktır. Linkin, yarışma koşulları ile ilgili olduğu, söz konusu iletide belirtilecektir.

12. Biletler çift kişiliktir.

13. Kampanyadan kazanılan biletler nakde ya da mala çevrilemez, satılamaz.

14. Yarışma kapsamında gün içinde sorulan sorulara doğru cevap veren ilk kişi final bileti, 2. yarı final bileti,3. birinci gün bileti, 4. ikinci gün bileti, 5. üçüncü gün bileti, 6. dördüncü gün bileti kazanır. Kazanılan biletlerin tarihleriyle ilgili bir değişiklik talep edilemez.

15. TEB’in kampanya süresinde değişiklik yapma, kampanyayı uzatma ya da hediyelerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

16. Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

17. Bu kampanya MPİ izni kapsamı dışında Türk Ekonomi Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.