Ana SayfaBizden HaberlerTEB’den Yeşil Trompet

TEB’den Yeşil Trompet

Yepyeni bir iletişim platformunu müşterilerimizle paylaşmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. İK kıvılcım portalımıza sunulan bir fikirle başlattığımız çalışmalarımız sonunda bizi oldukça heyecanlandıran “TEB Yeşil Trompet” yaratıcı fikrini sizlerin beğenisine sunarız.

TEB olarak,  bundan böyle en avantajlı ürün ve hizmetleri mizi TEB Yeşil Trompet ‘le duyuracağız. Peki neden Yeşil Trompet ?

tebden-yesil-trompet-2Geçmişten günümüze duyuru yapmakla en özdeş obje olan trompeti seçtik ve kurumsal rengimiz yeşile boyadık.  En iyi, en cazip fırsatları sunduğumuz kampanyalarımızı bu trompetle duyurmaya karar verdik. Tıpkı bir mağazanın indirim günlerini takip ettiğiniz gibi bankacılık sektörünün en avantajlı, en indirimli ürünlerini de Yeşil Trompetli kampanyalarımızdan takip edebilirsiniz.

TEB Yeşil Trompet’i kim çalacak?

tebden-yesil-trompet-1TEB Yeşil Trompet’in görüntüsü kadar sesi de ilgi çekecek diye düşünüyoruz. TEBTEBETEBTEBETEBEBBBBB diye çalan trompet eşliğinde sunacağımız ürünlerimize esprili yaklaşımlarıyla katkıda bulunacaklarını düşündüğümüz Cenk ve Erdem reklam kampanyamızın kahramanları. Erdem trompeti çalacak, Cenk ise duyurumuza esprileriyle renk katacak.

TEB Yeşil TrompetCenk ve Erdem’in espirili yaklaşımına ek olarak kampanya detaylarını görsel olarak net ifade edebilmek için TEB Yeşil Trompet’e animasyon bir dünya yarattık. Reel görüntülerle birleştirilen bu renkli ve hareketli dünya,  TEB Yeşil Trompet’i yaratıcı anlamda da farklılaştırıyor.

İyi seyirler diliyor, önümüzdeki günlerde TEB Yeşil Trompet’in sunacağı farklı kampanyaları izlemeye devam edin diyoruz.

Zeynep Demirkol
Marka Yönetimi Yöneticisi

Reklam Filmi

Kamera Arkası