Ana SayfaBizden HaberlerTEB Akıl Fikir Yarışması Başladı!

TEB Akıl Fikir Yarışması Başladı!

TEB’den müşterilerinin, üniversite öğrencileri ve yeni mezun profesyonellerin yenilikçiliklerini ve yaratıcılıklarını gösterebilecekleri Akıl Fikir Yarışması; İcat Çıkar!

Finans sektöründe bir ilk olan TEB Akıl Fikir Yarışması’nın bu sene dördüncüsünü düzenliyoruz. Üniversite öğrencilerinin, yeni mezunların ve TEB müşterilerinin finans sektörü ile ilgili yaratıcı fikirlerini paylaşabilecekleri, artık geleneksel hale gelmiş olan yarışmamız başladı.

Ana konusu “Finans Sektöründe İnovasyon” olan yarışmadaki amacımız; Bankamızın kamuoyundaki yenilikçi – yaratıcı algısını güçlendirmek, yaratıcı – yenilikçi gençler, müşterilerimiz, fikir ve projeleriyle buluşmak ve üniversite öğrencilerimizi “inovasyon” konusunda bilinçlendirerek topluma katkı sağlamak, üniversite öğrencilerimizin iş dünyası ile yakınlaşmasına katkıda bulunmak, sanayi ve üniversite işbirliğine örnek olacak projeler geliştirmek ve tabii ki bu üretilen ürün ve hizmetlerden ekonomik katma değer yaratmak.

TEB Akıl Fikir Yarışması öğrencilerimize ve müşterilerimize yaratıcı ve yenilikçi yanlarını ortaya çıkarabilmeleri, bir icat çıkarmak için potansiyellerini zorlamaları, kısacası kendileri keşfetmeleri için iyi bir fırsat.

Yarışma hakkında detaylı bilgi ve başvurular yarışmamızın sitesi www.icatcikar.com üzerinden 31 Aralık 2010 tarihine kadar yapılabiliyor.

Murat Aydıner
TEB Grup İnovasyon Yetkilisi