Ana SayfaBizden HaberlerMarmara Bölge`de Karne Heyecanı

Marmara Bölge`de Karne Heyecanı

Bir öğretim yılı daha sona erip yaz tatili hazırlığı başlarken okullarda, biz de çalışanlarımızın heyecanlarına ortak olmak istedik. Çocuklarımız bütün yıl çalıştılar, yoruldular; güzel bir yaz tatilini hakkettiler. Bizim de onlara bir sürprizimiz var dedik.

Günler önceden başladı hazırlıklar. Önce TEB çalışanlarının çocuklarının isimleri ve yaşları belirlendi; sonra tek tek yaşlarına uygun kitaplar seçildi. Bölge Yöneticimiz Ayhan Albeyoğlu tarafından her biri başarı dilekleri ile imzalandı. Özenle yapılan hediye paketleri renk renk dizildi, etiketlendi. Pastalar, meyve suları alındı, her yer rengarenk balonlarla süslendi. Ve heyecanla küçük misafirlerimizin karnelerini alıp gelmesi beklendi.

Hep birlikte karne pastası keserken anne-babalarına da yorgunluk kahvesi ikram edilerek  kutlandı birbirinden başarılı karneler…

 

Önce pastamızı kestik…

 

Sonra tüm çocuklar tek tek aldı hediyelerini Ayhan Bey’in elinden…

 

Bölgeye gelemeyen çocukları da unutmadık. Balıkesir’de ve İzmit’de de bir gün önceden ulaştırılan kitaplar karne gününde sahiplerini buldu.

 

 

 

Onlar mutlu oldukça biz de onların mutluluğunu paylaştık, mutlu olduk…

Hep birlikte çocuklarımızın başarılı karneleri ile gururlandık.

Başta bu fikri ile bizi heyacanlandıran Bölge Yöneticimiz Ayhan Albeyoğlu’na, İzmit Şube’de gerçekleşen organizasyonda desteklerinden dolayı İzmit Şube Yöneticimiz Semrah Çetin’e, Bursa’daki organizasyonun mimarı Bireysel Bölge Yönetmenimiz Özlem Özkan’a, Balıkesir’e kitapları ulaştıran İşletme Bölge Yönetmenimiz Murat Topalar’a, organizasyonda arka planda tüm detaylarla ilgilenen Bölge Asistanımız Gamze Kiremitçi Şen’e ve emeği geçen herkese teşekkürler…

Tuna Tunalı Ak
Bölge Avukatı / Marmara Yasal Takip Bölgesi