Ana SayfaBizden HaberlerPerakende Kervanı Eskişehir`de

Perakende Kervanı Eskişehir`de

TEB Perakende Treni 08.09.2011 Perşembe sabahı Eskişehir garına girdi. Trende Türkiye’nin önde gelen markalarının vagonlarının bulunması trene olan ilgiyi arttırmıştı. Öğle saatlerinde devlet erkanın da katılması ile yapılan törenler sayesinde gar daha da hareketlendi. Markaların yaptıkları görsel sunumlar insanların ilgisini çekerek ortamın bir festival havasına dönüşmesini sağladı. Gerek yolculuk nedeni ile gerekse özel olarak treni ziyarete gelen insanlar garı doldurarak vagonları tek tek dolaşmaya ve firmaların ürünleri hakkında bilgi almaya başladılar.

Trende TEB vagonu görsel olarak güzel dizayn edilmiş ve şube havası tam olarak yansıtılmıştı. Haliyle TEB vagonuna olan ilgi de artmıştı. Ziyaretçiler, vagondaki görevli arkadaşlarımız tarafından bankamızın KOBİ Bankacılığı ürünleri ve hizmetleri konusunda bilgilendirilmiştir.

Trenin ikinci gününde, etkinliklerin devam etmesi paralelinde öğleden sonra bankamız tarafından Eskişehirli KOBİ’lere  trenin konferans vagonunda bankamızın KOBİ’lere sunmuş olduğu finansal ürünler yanında finansal olmayan TEB KOBİ Danışmanları, TEB KOBİ TV, KOBİ Kulüp, TEB KOBİ Destek Hattı, TEB KOBİ Akademi gibi çalışmalarımız ile önceki yıllarda yapılan gelecek stratejisi konferansından çıktıların paylaşıldığı bir sunum gerçekleştirilmiştir.

Söz konusu sunumda KOBİ Bankacılığı ürünleri Eskişehirli KOBİ’ler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmiş ve bankamızın bu tür hizmetlerde bulunması çok fazla takdir toplamıştır.

Son derece başarılı bir organizasyona konu olan perakende treni üçüncü gününde Eskişehir’den Konya’ya hareket etmiştir. Bizler Perakende treni ile Kayseri’de tekrar buluşacağız.

Saygılarımla,

Arif Ufuk İNCİ – KOBİ Bankacılığı Bölge Satış Müdürü / Orta Anadolu 2 Bölgesi

Önceki Yazı
Sonraki Yazı