Ana SayfaBizden HaberlerBu Trenin Yükü Bilgi ve Eğlence!

Bu Trenin Yükü Bilgi ve Eğlence!

Bizler trenleri ulaşım aracı olarak bilirdik. Vagonlarında bilgi ve eğlence taşıyan bir tren şehrinizi ziyaret etse ne yapardınız? Salı günü Haydarpaşa tren garında her zamankinden farklı bir tren vardı. Perakende Treni olarak adlandırılan bu treni görenler alışılmışın dışında bir manzarayla karşılaştılar. Trenin vagonlarından biri, TEB‘in  Şubesi olarak dizayn edilmişti.

Trende banka şubesi… İlk duyulduğunda kulağa oldukça yenilikçi geliyor ama bankamız zaten inovasyon kültürünü benimsemiş bir banka değil mi?

Vagonumuzda hem bireysel bankacılık hem de KOBİ bankacılığı için bölümler ayırdık. Güleryüzlü çalışanlarımız tüm ziyaretçilerimizi ilgiyle karşılıyor ve bu deneyimi hem eğlenceli hem de bilgilendirici hale getirmeye çalışıyorlar. Ziyaretçilerimize TEB Pratik İnternet Şubesi ile ilgili bilgiler veriliyor, Pratikredi gibi yeni ürünlerin yanı sıra TEB Bonus Card, SHE Card ve TEB Total Card gibi kredi kartı ürünleri ile ilgili de bilgi sunuluyor.

Vagonu ziyaret eden işletme sahipleri KOBİ bankacılığı bölümünü ziyaret ettiklerinde TEB KOBİ TV yayınını izleyerek farklı konularda bilgi sahibi oluyorlar. Danışmanlık hizmetimizi TEB Vagonu‘nda da sürdürmeye devam ediyoruz. Anadolu’da en önemli yatırım araçlarından biri olan altın yatırımını en karlı şekilde yapmanın yollarını ziyaretçilere anlatıyoruz.

Vagonumuzun ziyaret ettiği şehirlerde gara gitmeye fırsatı bulamayanlar ya da diğer şehirlerden merak eden müşterilerimiz için de Facebook hayran sayfamız myTEB‘de vagonun uğradığı şehirlerden sık sık fotoğraflar paylaşıyoruz. Paylaşılan görsellerden gözleyebildiğimiz ve sahadan aldığımız geri bildirimlere göre TEB Vagonu çocukları da epey eğlendirmiş. Aileleriyle birlikte vagon şubeyi ziyaret eden çocuklara verdiğimiz balon, şeker, gibi hediyeler çocukların bu ziyaretten keyif almalarını sağlıyormuş. Ziyaretimizin hatırası olarak  armağan ettiğimiz kumbaraları minikler gülümseyerek kabul ediyormuş.

Kısacası Perakende Treni’ndeki TEB Vagonu Anadolu’ya bilgi ve eğlence taşıyor. Farklı bir bankacılık deneyimi yaşamak için TEB Vagonu’nu ziyaret etmenizi öneririm. Eskişehir’den sonra sırasıyla Konya, Adana, Gaziantep, Kayseri ve Ankara’yı ziyaret edecek TEB Vagonu’nun son durağı, yola çıktığı İstanbul olacak. Neşeli yolculuk Eylül ayı boyunca devam edecek.