Ana SayfaBizden HaberlerTEB BNP Paribas Tennis Stars’da Türk Şampiyonlar Dünya Yıldızlarına Meydan Okuyor…

TEB BNP Paribas Tennis Stars’da Türk Şampiyonlar Dünya Yıldızlarına Meydan Okuyor…

EUGENIE BOUCHARD – ÇAĞLA BÜYÜKAKÇAY ve
PAT CASH – MARSEL İLHAN 30 EKİM PAZAR GÜNÜ
ANKARA ARENA’DA KARŞI KARŞIYA GELECEK.

Tenis heyecanı, TEB BNP Paribas Tennis Stars Series ile geri dönüyor. 30 Ekim Pazar günü Ankara Arena’da düzenlenecek olan etkinlikte dünyaca ünlü tenis yıldızları, şampiyon milli raketlerimizle kozlarını paylaşacak.

 

Türkiye Tenis Federasyonu’nun (TTF) katkılarıyla, organizasyonunu Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) üstlendiği tenis heyecanı 30 Ekim Pazar günü Ankara Arena’da gerçekleşecek. Dünyaca ünlü tenisçiler Kanadalı Eugenie Bouchard ve Avustralyalı Pat Cash, milli raketlerimiz Çağla Büyükakçay ve Marsel İlhan’la tekler müsabakalarında karşı karşıya gelecek. Türkiye’de tenisin bir numaralı destekçisi TEB ile Türkiye, yine dünya gündemine tenis ile girecek.

WTA dünyasının en güzel yıldızlarından, Grand Slam finalisti olmayı başaran ilk Kanadalı kadın tenisçi Eugenie Bouchard ile TEB BNP Paribas İstanbul Cup 2016 şampiyonu ve ülkemizi olimpiyat oyunlarında temsil eden ilk tenisçi olma başarısını gösteren Çağla Büyükakçay, 2016 Mart ayında WTA Kuala Lumpur’un ardından bu kez de Türkiye’de karşılaşacaklar.

Günün diğer karşılaşması ise, TEB İzmir Cup Şampiyonu Marsel İlhan ile ATP dünya tekler sıralamasında dördüncülüğe yükselmeyi başarmış ve tenis tarihinin en iyi file önü oyuncularından biri olarak kabul edilen efsane tenisçi Pat Cash kozlarını paylaşacak.

Türkiye’de bir ilk: TEB BNP Paribas Tennis Stars Series
Türkiye Tenis Federasyonu ve TEB işbirliği ile birlikte yürütülen Sokak Tenisi aktivitelerinin 2016 yılı finali anlamına da gelecek olan TEB Tennis Stars Series, Türkiye’de gerçekleştirilecek ilk tenis Showdown etkinliği olacak. Tenis coşkusunun yanı sıra gün boyu sürecek farklı aktivitelerle eğlencenin zirve yapacağı, sürprizlerle dolu TEB Tennis Stars etkinliğine dair tüm detaylara tenis severler We Are Tennis Facebook sayfasını takip ederek ulaşabilecek.