Ana SayfaBizden HaberlerTEB POS İle Üye İşyerlerinin 100’ü Gülüyor!

TEB POS İle Üye İşyerlerinin 100’ü Gülüyor!

TEB olarak son yıllarda üye işyerlerine ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanan ürünler sunuyoruz. Sektörde ürün çeşitliliği bakımından ilk sıralarda yer alarak, üye işyerlerine geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyoruz. 2010’da öncü ve tercih edilir banka olma ünvanını, 2011’de de yeni ürünler ve kampanyalarla korumaya devam  etmek öncelikli hedefimiz.

Öncelikli müşteri ihtiyacını karşılayan, oluşturulan yeni ürünler ve kurgulanan yeni kampanyalar ile müşterilerin farklı ihtiyaçlarına uygun ürünler sunan TEB POS ekibi olarak, bu yıl da sektörün ses getiren kampanyalarından birine imza atıyoruz. Yılı muhteşem bir yılbaşı kampanyası ile kapatıyor, yeni yılda üye işyerlerinin 100’ünü güldürmeyi amaçlıyoruz.

70 bini aşan üye işyerimizin tümüne şans vermeyi istediğimizden buna göre bir kampanya kurgusu tasarladık. Bu kampanyayla yıla veda ederken, üye işyerlerimizin netbook ihtiyacını biz karşılayalım, onlar da işyerlerinde teknolojiyi yakından takip edebilsin istedik.

Netbook talihlisi olabilmek için üye işyerlerimizin kampanya döneminde TEB POS‘larını kullanmaları yeterli. 1 – 31 Aralık tarihleri arasında TEB POS‘unu kullanan üye işyerlerimiz her 250 TL’lik işlem için 1 çekiliş hakkı kazanacak. Çekiliş sonucunda  ise 100 talihli üye işyerimiz bir adet HP Netbook kazanıyor olacak.

Kampanyada hem mevcut  hem de yeni üye işyerlerimiz şans sahibi olacak. Kampanya döneminde en az 250 TL ciro geçiren üye işyerlerimiz çekilişe katılma hakkı kazanacak. Geçirilen her 250 TL’lik işlem ile çekiliş sayısı ve HP Netbook kazanma şansı arttırılabilir.

100 HP Netbook‘tan biri neden sizin olmasın? Yapmanız gereken tek şey TEB üye işyeri olup, TEB POS‘unuzu kullanmak!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da üye işyerlerinin yüzünü güldüren TEB, yeni kampanyalar ve yeni ürünlerle üye işyerlerinin yanında olacak.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için; www.tebpos.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Gizem Kaftan
Üye İş Yeri Pazarlama ve Ürün Geliştirme Yetkilisi