Ana SayfaBizden HaberlerTEB, Stevie Awards’ta 10 ödül aldı, Grand Stevie Award’ı kazandı

TEB, Stevie Awards’ta 10 ödül aldı, Grand Stevie Award’ı kazandı

Bu yıl 8’inci kez düzenlenen Stevie Awards’ta Türk Ekonomi Bankası (TEB), biri altın olmak üzere 10 ödül aldı. Böylece TEB, en çok ödül alan şirketler arasına girerek Türkiye’den Grand Stevie Award’a layık görülen tek kuruluş oldu

Dünyanın saygın ödül organizasyonlarından biri olarak gösterilen Stevie Awards’ta Türk Ekonomi Bankası (TEB), biri altın olmak üzere 10 ödül birden aldı. Bu sayede dünya çapında en fazla ödül kazanan şirketler arasında altıncı olan TEB, Türkiye’den Grand Stevie Ödülü’ne layık görülen tek kuruluş oldu. Stevie Ödülleri’nin 2013 yılında başlattığı uygulamaya göre, yarışmada en çok ödül alan 10 firmaya kategorilerden bağımsız olarak Grand Stevie Ödülü veriliyor. Bu yıl 8’incisi düzenlenen ‘Stevie Awards’a dünya çapında 1500’den aday başvurdu.

TEB KOBİ Bankacılığı’na 4 ödül

TEB, günlük 20 bin, yıllık 4,5 milyona varan ziyaret sayısına ve 137 binden fazla üyeye sahip Türkiye’nin bankacılık sektöründeki KOBİ’lere yönelik ilk internet televizyonu TEB KOBİ TV ile Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

Yine aynı kategoride TEB, Altın ve Pırlanta Tahsilatı ile de bronz ödülüne sahip oldu. Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon kategorisinde ise Girişim Bankacılığı ve Yeni Altın Çağı ile bronz ödül aldı.

TEB Aile Akademisi’ne Gümüş Ödül

Finansal okuryazarlık seferberliği kapsamında başlattığı ve 1,5 yılda 100 binden fazla kişiye ulaşan TEB Aile Akademisi de Müşteri Hizmetleri’nde İnovasyon kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.

Bununla birlikte TEB; Yeni IVR/Web Servis Çözümü kategorisinde, IVR Sadeleştirme ile bronz, Yılın Çağrı Merkezi (100 koltuk üzeri) kategorisinde TEB İletişim Merkezi ile bronz, Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı/Bankacılık kategorisinde TEB Çağrı Merkezi ile bronz ödül aldı.

Ayrıca TEB; Yılın Inbound Pazarlama Programları ve Yılın Outbound Pazarlama Programları kategorilerinde de bireysel müşterilerine yönelik Inbound ve Outbound Pazarlama Programları ile iki bronz ödül aldı.

SASCS14_Grand_H