Ana SayfaBizden HaberlerTEB Yıldız Yelken Açıyor!

TEB Yıldız Yelken Açıyor!

Üst gelir grubu müşterileri hedefleyerek oluşturduğumuz TEB Yıldız Bankacılık ile gerek finansal tercihleri ile gerekse yaşam tarzı olarak çok ayrıcalıklı bir kitleye hitap ediyoruz.

TEB Yıldız Bankacılık ile öncelikli hedefimiz müşterilerimize gerek finansal ihtiyaçlarında, gerekse yaşam tarzı alanında ayrıcalıklı hizmetler sunmak. Bu amaçla yaşamın her alanında müşterilerimize özel tasarlanmış ürün ve hizmetler sunuyoruz.

Yaptığımız araştırmalarda Yıldız müşterilerimizin ilgi alanlarının 4 ana başlıkta yoğunlaştığını gördük. Bu nedenle de sanat, seyahat, eğlence ve spor olmak üzere 4 ana kategoride yaşam tarzına özel hizmetler sunmaya karar verdik.

teb-yildiz-yelken-actiMüşterilerimizin hayatına finansal konular dışında da dahil olduğumuzda gördük ki spor onlar için önemli konu başlıklarından biri. Bu alanda biz de TEB Yıldız olarak yelkenciliği kendimize başlangıç olarak seçtik ve Cenoa Sailing ile güzel bir işbirliğine adım attık.

Milli yelkenciler Çağdaş Artu ve Tarkan Akdoğan’ın  kurucusu olduğu Cenoa Sailing kurumlara ve bireylere yelken eğitimi ve tekne kiralama hizmeti vererek denizciliğin gelişimine katkıda bulunuyor. Biz de TEB Yıldız olarak yelkenciliğ,n gelişimine katkıda bulunmak üzere Cenoa Sailing’in IRC sınıfındaki TEB Yıldız teknesine sponsor olduk. Bu özel yarış teknesi, Cenoa Sailing ekibiyle bütün bir yıl boyunca yelken yarışlarına katılacak ve bizi temsil edecek. TEB Yıldız teknesi ile müşterilerimize yelken eğitimi vermenin yanısıra yarışlara katılma şansı da sağlayacağız. Müşterilerimizle birlikte TEB Yıldız olarak başarılara yelken açacağız.

Son yıllarda  üst gelir grubunda en çok ilgi gören başlıklardan biri de sanat. Sanat, son yıllarda hem yatırım aracı olarak hem de kişisel zevk olarak oldukça önem kazanan bir değer haline geldi. Genç ve eğitimli kitlenin yöneldiği bir alan olarak prestijli bir kişisel zevk olmasının ötesinde kriz döneminde yatırım alanında gösterdiği olumlu performans ile çok da iyi bir yatırım aracı olduğunu kanıtladı. Biz de Yıldız Bankacılık olarak sanatla amatör anlamda ilgilenen müşterilerimize butik söyleşiler organize ederek ulaşıyoruz. Ayrıca sanat kredisi ile sanata yatırım yapmak isteyen müşterilerimize de destek veriyoruz.

Üst gelir grubunda tüm dünyadaki önemli başlıklardan biri de seyahat. Yıldız müşterilerimizin seyahat tercihleri de tabii ki daha teb-yildiz-yelkenleri-actifarklı ve özel. Bu özel tercihleri göz önünde bulundurarak “Kişisel Seyahat Danışmanlığı” hizmetimizi hayata geçirdik. Kişisel Seyahat Danışmanlığı ile dileyen müşterilerimize ücretsiz olarak destinasyon konusunda birebir danışmanlık hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz danışmanımıza tercihlerini aktardıktan sonra , gidilecek lokasyona karar veriyorlar ve tamamen kişiye özel seyahat paketleri  tarafımızca oluşturuluyor.
Bunun yanısıra müşterilerimize her ay düzenli olarak ve  özel tatillerde de indirimli lüks seyahat paketleri sunmaktayız.

Eğlence; alanında müşterilerimizin birer keyife dönüşen hobilerine yönelik etkinliklerimiz bulunuyor. Örneğin dünyaca ünlü şeflerle ücretsiz yemek workshopları, şarap tadım etkinlikleri, özel sürüş eğitimleri düzenliyoruz.

TEB Yıldız Bankacılık ile üst gelir grubundaki müşterilerimize gerek finansal gerek finansal olmayan alanlarda ayrıcalıklarla dolu ve farklı olduklarını hissettiren butik bir hizmet sunuyoruz. Bu sayede müşterilerilerimizin yaşamlarının her alanında yanlarında olan bir marka olmayı hedefliyoruz.

TEB Yıldız’da hiçbir şey ulaşılmaz değildir!

TEB Yıldız Tekne Fotoğraf albümü için linki ziyaret edebilirsiniz.

Gamze Akgüney

TEB Yıldız Bankacılık Satış ve Pazarlama Direktörü