Ana SayfaBizden HaberlerTEB, YILIN NAKİT YÖNETİMİ BANKASI SEÇİLDİ.

TEB, YILIN NAKİT YÖNETİMİ BANKASI SEÇİLDİ.

Dünyanın dikkatinden kaçmadı!

TEB Nakit Yönetimi’nin  hem yerel hem de global ürün ve servisleri ile uluslararası finans ve bankacılık alanında yenilikçi olduğu, 2014 yılında da belgelendi.

Şirketlerin finans süreçlerini teknolojik gelişmelerle buluşturarak kolaylaştırmayı ve katma değer sunmayı hedefleyerek geliştirdiğimiz likidite, tahsilat ve ödeme servislerimizle, her yıl uluslararası finans ve bankacılık ödüllerine layık görülüyoruz.

Odağımız olan iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını dinliyoruz ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ortak bir payda oluşturuyoruz. Bu sayede, şirketlere finansal işlemleri için sadece bankacılık hizmeti değil, nakit yönetimi danışmanlık hizmeti de sunuyoruz.  Bunu yaparken amacımız bankacılık ihtiyaçlarının dışına çıkarak, şirketlere yönelik olarak, merkezi hazine yönetiminin nasıl daha efektif yürütüleceği, global ve online hesap ve likidite takibinin nasıl yapılacağı,  garantili ve daha hızlı nasıl tahsilat yapılacağı, ödeme maliyetlerinin nasıl aşılacağı,  likidite ihtiyacı olup olmadığı ve kolay teminatların nasıl oluşturulacağı gibi konularda  danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Bu servisler için teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyoruz. Elektronik bankacılık servislerimizin yanı sıra halen Türkiye’de ilk ve tek olan mobil şirket bankacılığı servislerimiz ile tahsilat ve ödeme süreçlerinde garanti, hız ve maliyet avantajları sunuyoruz.

Süregelen bu ürün ve hizmetlerimiz dünyanın dikkatinden kaçmadı. Bu yıl da uluslararası finans ve bankacılık  dünyasının prestijli ödül organizasyonu Asian Banking & Finance ödüllerinde,  KPMG, PWC, Deloitte Consulting ve Ernst and Young  gibi tarafsız uluslararası finansal danışmanlık hizmeti veren şirketler tarafından seçilerek “Türkiye’de Yılın Nakit Yönetimi Bankası” ödülüne layık görülmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu ödülü kazanmamızda katkıda bulunan iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz.

Semra Saraç – TEB Kurumsal Bankacılık Nakit Yönetimi Ürün Geliştirme ve Yönetimi Müdürü

nakit_ödül_ilan_TR (yuksekcozunurluk)

fotoğraf 3 (2)