Ana SayfaBizden HaberlerTEB Yönetim toplantısı ve Yeni TEB‘in toplantısına hazırlanırken

TEB Yönetim toplantısı ve Yeni TEB‘in toplantısına hazırlanırken

600 Şube, 1000 ATM ve 10.000 çalışanı ile koskoca bir aile olarak 19 Mart 2011 tarihinde hepimizin heyecanla beklediği yeni bir hayatı, YENİ TEB’i kutlamak için bir araya geldik. Coşkuyla geçen bugünün perde arkasını sizlerle de paylaşmak istedik.

Yaptığımız onlarca telefon görüşmesi, attığımız binlerce mail, sabahlara kadar yaptığımız toplantılar ve provalar derken; 10.000 heyecanlı Yeni TEB’liyi CNR Expo Fuar Merkezi’nde başarılı bir şekilde ağırladık.

Başarılı bir toplantı için yapmamız gereken tüm çalışmaları yerine getirmemize rağmen konser bitimine kadar nefeslerimizi bırakamadık.

Herkesin tahmin edeceği üzere sanatçıyı gizli tutmak için de çok çaba sarf ettik.

Aynı günün sabahı yöneticilerimizle gerçekleştirdiğimiz toplantı için, aynı tempoda yaptığımız provaların önemini bir kez daha anladık.

Provalarda katılımcıların salona giriş ve çıkışları, konuşmacıların sahneye çıkışından, sunumlarına, konuşmalarına, sahneye hangi müzikle ne zaman çıkacağına kadar her detayda mükemmelliği yakalayana kadar çalıştık.

Bizimle bu mutlu günü paylaşan tüm Yeni TEB ailesine teşekkür ediyoruz.

YENİ TEB İÇİN Mine Nişli’den

” Biraraya gelmek yeni bir başlangıçtır. Birlikte olmak ilerlemektir, birlikte çalışmak başarıdır ” .  Henry Ford

Hiç birlikte  bir demet  halinde uçan  kuşları  gözlemlediniz mi? Oluşturdukları synerji sadece tek bir yöne doğru gittiğinde güzelleşir. Bu kolektif enerji ilerideki yolun akışını kolaylaştırır. Bu görev  artık  bir amaç haline gelir.

İletişim&Marka Grubu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı