Ana SayfaBizden HaberlerTEB’in yeni reklam sloganı: Benim Bankam Benim Dünyam

TEB’in yeni reklam sloganı: Benim Bankam Benim Dünyam

‘Benim Bankam Benim Dünyam’ sloganıyla Türk Ekonomi Bankası (TEB), iletişimde yeni bir yolculuğa çıkıyor, Selahattin karakterli reklam kampanyalarını yeni bir platforma taşıyor. Yeni slogan, yüzde 11.85 tanışma faizi imkanı ve para yatırma, çekme esnekliği özelliğiyle birikime teşvik eden Marifetli Hesap ile ilk kez ekranlara taşındı

Türk Ekonomi Bankası (TEB), sloganı “Benim Bankam Benim Dünyam” ile yeni bir döneme giriyor. “TEB’in herkese yeni bir dünyanın kapılarını açtığını” ifade eden yeni slogandan yola çıkarak hazırlanan reklam kampanyaları, yine sanatçı Olgun Şimşek’in canlandırdığı Selahattin karakteri ile ekrana geliyor olacak.

Yeni iletişim döneminde ilk reklam kampanyası “TEB’de herkes biriktirebilir” temasıyla ekranlarda yerini almaya başladı. Reklam kampanyasında; yüzde 11.85 tanışma faizi ve para yatırma, çekme esnekliği sunarak teşvik eden TEB Marifetli Hesap anlatıldı. TEB Marifetli Hesap ile aylık düzenli birikim talimatı ile para çekildiğinde dahi faiz kazandırdığı vurgulandı.

Selahattin Oxford’ta

Komedi unsurunun ön planda tutulduğu reklam filmi, Selahattin’in TEB şubesine girer girmez kendini bambaşka bir dünyada, Oxford Üniversitesi’nin kütüphanesinde bir profesör ile İngilizce konuşurken bulmasıyla başlıyor. TEB Hanım da Selahattin’in yanında belirmesiyle yeğenin kaydetmek için Oxford’da olduğunu öğrenir. TEB Hanım, Selahattin’in yeğenini Oxford’a gönderecek birikimi TEB Marifetli Hesap ile elde ettiğini anlatır.

Reklam filmi, Manajans/JWT tarafından hazırlanan reklam filmi yönetmen Selim Demirdelen tarafından iki günde çekildi.

Benim-Bankam-2

Reklam filminin künyesi

Reklamveren:  TEB

Reklamveren Ekibi: Zeynep Demirkol, İlke Erdener, Murat Olgaç, Ezgi Canalp

Ajans: Manajans/JWT

Yaratıcı Ekip: Tuğbay Bilbay, Sami Basut, Murat Yaylagül, Renan Erdener, Emrah Yörük, Bilge Tekin

Müşteri İlişkileri: Fulya Özarı, Barış Alemdar, Didem Kurt, Ayşenaz Altınöz

Ajans Prodüksiyon: Şafak Serter

Prodüksiyon Şirketi: Interfilm

Yönetmen: Selim Demirdelen