Ana SayfaSporTenis Sevgisini Göstermek İsteyenlere Bir Haberimiz Var… Snapchat’e Tenis Hayranlarına Özel Filtre Geliyor!

Tenis Sevgisini Göstermek İsteyenlere Bir Haberimiz Var… Snapchat’e Tenis Hayranlarına Özel Filtre Geliyor!

26 Kasım’da İstanbul’un önemli tenis turnuvası TEB BNP Paribas Tennis Stars Series başlıyor! Tam bir tenis coşkusuyla geçecek etkinlikte 5 kez Grand Slam Şampiyonu olan Maria Sharapova ile Olimpiyatlara katılan ve dünya sıralamasında ilk 100’e giren ilk Türk tenisçimiz Çağla Büyükakçay maç yapacak. Maç heyecan dolu geçerken biz de tabii ki bol bol Snap atacağız. Çünkü artık Snapchat’te tenis severlerin bayılacağı bir filtremiz var!

Sadece etkinlik boyunca Snapchat’te kullanabileceğiniz filtrenizi açtığınızda kafanızda “We ♥ Tenis” yazan bir bandana takılacak ve ekrandan hızlıca bir tenis topu sekecek. Sonra konfetiler eşliğinde “Haydi Çağla” ya da “Go Maria” diye haykırarak hangi tenisçiyi desteklediğinizi gösterebileceksiniz. Eğlenceli filtremiz şu an yayında, kullanmak için ise şu adımları izlemeniz yeterli:

  1. Önce telefonunuza en güncel Snapchat uygulamasını indireceksiniz.
  2. Snapchat’in kamera ekranına gideceksiniz.
  3. Ekranda yüzünüze dokunacaksınız! Filtre seçenekleri karşınıza çıkacak.
  4. Filtreler arasından TEB BNP Paribas Tennis Stars Series’e özel filtrenizi seçeceksiniz.
  5. Yakala tuşuna basarak Snap’inizi kaydedecek ya da basılı tutarak videosunu çekeceksiniz. Filtreye hızlıca ulaşmak için aşağıdaki Snap kodunu Snapchat’e okutabilirsiniz.

Biz uyguladık ve çok beğendik. Ortaya birbirinden komik görüntüler çıktı… Siz de hemen denemelisiniz. Snap’leriniz ve tenis keyfiniz bol olsun!