Ana SayfaGenelWe Are Tennis Çanta Yarışması

We Are Tennis Çanta Yarışması

We Are Tennis Türkiye çanta yarışması 07.04.2017 tarihinde başlayacaktır.

Yarışma https://www.facebook.com/WeAreTennisTurkiye/ adresi üzerinden gerçekleşecektir.

Facebook sayfamızdaki postun altına doğru cevabı yazan ilk 10 kişi, eşantiyonlar bulunan We Are Tennis çantasını kazanacaktır.

Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için We Are Tennis Türkiye Facebook hesabının takip edilmesi gerekmektedir.

Kazanan kullanıcılar ile mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bilgilerini eksik ya da yanlış ileten kullanıcı, hediyesini kazanamaz.

Yarışma, 07.04.2017 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir.

We Are Tennis Türkiye, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma hakkını saklı tutar.

Katılımcılar kampanyaya sadece 1 kez katılım gösterebilir ve yorum yazabilir. Gerçek olmadığı ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcı hesapları hak kazanamazlar. Aynı iletişim bilgilerine sahip kişiler yarışmaya katılabilir fakat hediye kazanmaları durumunda aynı iletişim bilgisine sahip kişiler yalnızca 1 hediye kazanabilir.

Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.

We Are Tennis Turkiye yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.

Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.