Ana SayfaBizden HaberlerYeni TEB’e Hoşgeldiniz

Yeni TEB’e Hoşgeldiniz

Türkiye’nin saygın ve güvenilir finans kurumları Türk Ekonomi Bankası A.Ş. (TEB) ve  Fortis Bank A.Ş., 11 Şubat 2011 tarihi itibariyle TEB çatısı altında yasal olarak birleşmiştir.

Türk finans sektörü açısından çok önemli bu birleşme ile yeni TEB, 605 şubesi, 10 bin 500 çalışanı, 3 milyonu aşkın bireysel ve 500 binden fazla tüzel müşterisiyle, aktif büyüklüğe göre Türkiye’nin altıncı büyük özel bankası haline gelmiştir.

Her iki bankanın TEB markası altında fiziki ve operasyonel birleşmesi için hızlı bir dönüşüm süreci başlatılmıştır. Tüm TEB şubeleri faaliyetlerine aynen devam edecek, Fortis şubeleri ise TEB şubeleri olarak hizmet vermeye başlayacaktır.

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak olacak ve sunduğumuz hizmetlerde hiçbir değişiklik olmayacaktır. TEB müşterileri kendi şubelerinde ve iletişim kanallarında bankacılık hizmetlerini kesintisiz olarak almayı sürdürecektir.

Türkiye çapında yaygın şube ve ATM ağımız, müşteri odaklı yaklaşımımız ve hayatı kolaylaştıran ürün ve hizmetlerimizle daha büyük ve güçlü bir banka olarak, siz değerli müşterilerimize en mükemmel hizmeti vermeye devam etmekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.

Varol Civil
Genel Müdür