Ana SayfaYaşamSosyal MedyaYouTube Rewind: The Shape of 2017’de Tanıdık Yüzler

YouTube Rewind: The Shape of 2017’de Tanıdık Yüzler

YouTube’un gelenekselleşen “Rewind” videolarına bu sene bir yenisi daha eklendi. YouTube her sene sonunda yayınlanan bu video konseptinde sene boyunca popülerlik kazanan konulara ve o senenin en başarılı YouTuber’larına yer veriyor. Bu sene ise koltuklarımızı kabartan, balkonlara bayrak astıran bir gelişme yaşandı. İlk defa bir Rewind videosunda Türk YouTuber’lar da yer aldı.

Orkun Işıtmak’tan Enes Batur’a, İdil Tatari’den Merve Özkaynak’a

Başlıkta sadece 4’ünü verdiğimiz bu isimlere ek olarak Kafalar, Meryem Can, Uras Benlioğlu da videoda yer alan diğer Türk YouTuber’lar oldu. Özellikle son yıllarda yaşanan YouTube Türkiye yükselişi ve Türk YouTuber’ların abone sayılarındaki hızlı artış da YouTube Rewind: The Shape of 2017’de birçok Türk YouTuber’ın yer almasını sağladı.

Nusret’siz Bir 2017 Videosu Olur mu?

Tabii ki olmaz. YouTube, Salt Bae’yi de unutmadı ve videoda Nusret’e de yer verdi. Nusret direkt olarak videoda yer almasa da o meşhur tuz dökme hareketi ile YouTube Rewind: The Shape of 2017’ye de damgasını vurdu.

Peki Başka Neler Vardı?

Büyük bir heyecanla sadece bizi ilgilendiren kısımlarını anlatmış olsak da videoda daha birçok konu ele alındı. Slime ve stres çarkının öne çıktığı videoda bu yıl gerçekleşen güneş tutulması, yıldız kayması, Porto Riko kasırgası gibi gelişmeler de işlendi.

O halde şimdi biz susalım ve sizi YouTube Rewind: The Shape of 2017 ile baş başa bırakalım.